Tere, Ilusad Hinged!

Mina olen Mirjam ja sündinud 05.03.1991, Tallinnas. Alustasin enda astroloogia õpingutega 2018 aasta alguses, esialgu käies koolitustel Eestis ja hiljem Inglismaal, kaugõppes. Aasta enne õpingute alustamist liikus transiitne Neptuun ühendusse minu sünnikaardi Päikese ja Merkuuriga. 
Selle ajal tabas mind väga suur segadus ning ma ei teadnud enam mida edasi teha – Millist tööd ma teha tahaksin? Mis on minu elu mõte? Millises suunas peaksin ma edasi liikuma? Miks teatud teemad ja mustrid pidevalt mu elus esile kerkivad ning miks kogen ma nii intensiivseid tundeid?

Neptuuni transiit andis tõuke otsida vastuseid läbi erinevate vaimsete praktikate ning ajendas mind sügavamalt uurima just astroloogiat. Mida rohkem ma enda sünnikaarti uurisin, seda rohkem hakkasin mõistma, miks ma olen selline nagu ma olen.

Astroloogia avas minu jaoks täiesti uue maailma, kuidas erinevad kosmilised mõjutused võivad olla suureks äratajaks ja suunajaks, et elada enda jaoks kõige autentsemal viisil. Samas tekkis ka suur huvi uurida just teiste sünnikaarte, sest läbi selle avanes sügavam mõistmine ja arusaam ümbritsevatest inimestest ja kaasa arvatud iseendast.

Minu varasemast elust, huvidest ja astroloogilisest haridusest. Juba varajasest noorusest on mind tõmmanud okultism: hiromantia, taro kaardid, müstika, astroloogia ja kõik üleloomulik. Enda esimesed taro kaardid sain 13ndaks sünnipäevaks ja esimese pendli soetasin 19aastaselt.

Noorena küsisin sageli ka teistelt, mis on nende sodiaagimärk kuna täheldasin, et teatud sodiaagimärkide all sündinud inimestega tekkis mul väga tugev side.

Aga kõige enam on mind alati köitunud öine taevas ja üksi olles leidsin end sageli mõtisklemast tähtedest ja kujuteldavatest maailmadest. See kõik sümboliseeris midagi müstilist, samas midagi väga tuttavlikku. Juba varakult tundsin seda, et mingil viisil oleme kõik ühenduses kosmilise energiaga ja see mis toimub üleval, mõjutab meid ka siin all. 
Tänaseks oman Rahvusvahelisi diplomeid Astroloogias ning olen kvalifitseeritud kui professionaalne rahvusvaheline astroloog. Samuti kõikides enda õpingutes olen tunnustatud kõrgeima kiitusega. Olen Eesti Astroloogide Liidu liige ja kuulun ka Rahvusvahelisse Professionaalsete Astroloogide Ühingusse. Kindlasti ei lõppe minu astroloogia õpingud siinkohal, vaid see on elukestev eneseareng ja teekond.                                                 
     - kalade ☼ skorpioni ☾ kaljukitse ↑