30-minutiline seanss                                 55€ 
(30 min jooksul teostan mini sünnikaardi analüüsi või kuni kuue kuu tulevikuprognoosi. See aeg sobib hästi ka neile, kes ei soovi sünnikaardi analüüsi aga soovivad arutada kindlatest teemadest või küsimustest.)
                                       
                         
60-minutiline seanss                                85€
(60 min jooksul teostan sünnikaardi analüüsi, aastase tulevikuprognoosi või suhete analüüsi- sünastria ja komposiit. Samuti on võimalik kombineerida mõlemat, nt sünnikaardi analüüsi koos tulevikuprognoosiga.)


90-minutiline seanss                               110€
(90 min jooksul teostan põhjalikuma sünnikaardi analüüsi, aastase tulevikuprognoosi või suhete analüüsi- sünastria ja komposiit. Samuti on võimalik kombineerida sünnikaardi analüüsi koos tulevikuprognoosiga.)


Elektiivne astroloogia       Hind kokkuleppel
(kuupäeva, kellaaja leidmine mingisuguse tegevuse alustamiseks: pulmad, ettevõte, veebileht, millegi ostmine/müümine jne.)
      


    NB!
  • Broneeringu eelduseks on ettemaks, mille ülekande andmed saadan sulle e-mailile pärast broneeringu taotluse saatmist. 
  • Ettemaks ei kuulu tagastamisele.
  • Kui mingil põhjusel pead tühistama enda aja, siis proovi sellest teada anda 24h varem. Leian uue sobiva aja sulle. 
  • Astroloogilised nõustamised toimuvad läbi Facetime, Skype või Zoom keskkonna. Tallinna piires on võimalik ka isiklikult kokku saada.
  • Kõiki seansse võib salvestada. Zoom keskkonnas on mul võimalus terve seanss salvestada, kuid kõige kindlam on kui salvestad seansi ise.